Mbrojtësi Tun Bardhoku ka vendosur që edhe për një vit të qëndrojnë në klubin kuqezi.

Portieri Altik Muhaxhirin vlenë të theksohet se pas përfundimit të Ligës së Parë është kërkuar nga Renova në Maqedoni por kryetari Shkëlzen Gashi ka bërë me dije se nuk do ti lejoj lojtarët Gjakovar të largohen nga klubi kuqezi.

Altik Muhaxhi dhe Tun Bardhoku do ti mbrojnë ngjyrat kuqezi në sesonin 2017/2018

#VëllaznimiJONË

440 shikime total 1 shikime sot

Lini një Përgjigje