Smiley face

Kryetari Agim Cana ka arritur marrëveshje me Besnik Krasniqin i cili së fundmi ishte pjesë e KF LLapit. Besnik Krasniqi ka vendosur që sezonin pranveror ti mbrojë ngjyrat kuqezi të Klubit Gjakovar.

Kryetrajneri Arsim Gojani me ndihmësit e tij Haxhi Kurhaskun dhe Veton Dolin  kan filluar të pregatiten për sezonin pranveror në mënyrën më të mirë të mundur.

Smiley face

4326 shikime total 1 shikime sot

Lini një Përgjigje