Pas dy jave pushim skuadra e FC Vëllaznimi rikthehet të luaj në kampionat në xhiron e tretë. FC Vëllaznimi në dy javët e para ka një fitore dhe një humbje, Vëllaznimi të dielen në Gjakovë pret skuadren e Vllaznis nga Pozherani. Djelmoshat e Trajnerit Ismet Munishi do te hyjnë vetem për fitore, në ketë ndeshje kthen nga lëndimet Dardan Rogova dhe Ardit Vokshi.

E dielë ( 10.09.2017 ) ora 16:30 – FC Vëllaznimi vs KF Vllaznia.

#VëllaznimiJonë

#ForcaVëllaznimi

532 shikime total 2 shikime sot

Lini një Përgjigje