Mesfushori i Vëllaznimit Jeton Dushi dhe Mbrojtësi Ilir Syla Pjesë e Klubit në sezonen 2017/2018

Jeton Dushi dhe Ilir Syla sot kanë bërë marrëveshje me klubin kuqezi që edhe për 1 vit në sezonen 2017/2018 të jetë pjesë e Vëllaznimit

#VëllaznimiJONË

530 shikime total 1 shikime sot

Lini një Përgjigje