Lekë Vula dhe Kushtrim Gashi të cilët ishin pjesë e Klubit seznonen 2016/2017 kan vendosur që të jetë edhe një vit me Vëllaznimin

Sulmuesi Lekë Vula dhe mesfushori Kushtrim Gashi sot kan arritur marrëveshjen që të jenë pjesë e klubit Kuqezi në sezonen 2017/2018

#VëllaznimiJONË

389 shikime total 1 shikime sot

Lini një Përgjigje