Tabela - SuperLiga - 2017/2018

EkipetNFBHGSHGPGDPikët
1 Llapi18104429161334
2 Prishtina189542011932
3 Drita1879225131230
4 Feronikeli1861022191228
5 Liria188461913628
6 Drenica188461814428
7 Trepça'89187652013727
8 Gjilani1851121511426
9 Vëllaznimi186751717025
10 Besa1841131438-2413
11 Flamurtari1825111432-1811
12 Vllaznia182214934-258

Shënim: Datat dhe termini i saktë i ndeshjeve do të caktohen më vonë

Rezultatet Java 1

Data Vendasi Mysafiri Rezultati
20 August, 2017 Vëllaznimi Liria 1 - 0
20 August, 2017 Gjilani Besa 2 - 1
20 August, 2017 Prishtina Drita 0 - 1
19 August, 2017 Feronikeli Vllaznia 1 - 0
19 August, 2017 Llapi Drenica 1 - 0
18 August, 2017 Trepça’89 Flamurtari 3 - 1
Shiko të gjitha rezultatet

Rezultatet Java 2

Data Vendasi Mysafiri Rezultati
27 August, 2017 Besa Drita 2 - 0
27 August, 2017 Gjilani Feronikeli 1 - 1
26 August, 2017 Drenica Vëllaznimi 1 - 0
26 August, 2017 Flamurtari Prishtina 0 - 2
26 August, 2017 Liria Trepça’89 1 - 0
25 August, 2017 Vllaznia Llapi 0 - 1
Shiko të gjitha rezultatet

Rezultatet Java 3

Data Vendasi Mysafiri Rezultati
10 September, 2017 Vëllaznimi Vllaznia 3 - 0
10 September, 2017 Trepça’89 Drenica 1 - 0
9 September, 2017 Drita Flamurtari 0 - 0
9 September, 2017 Prishtina Liria 1 - 0
8 September, 2017 Llapi Gjilani 1 - 1
8 September, 2017 Feronikeli Besa 2 - 1
Shiko të gjitha rezultatet

Rezultatet Java 4

Data Vendasi Mysafiri Rezultati
14 September, 2017 Gjilani Vëllaznimi 1 - 1
13 September, 2017 Vllaznia Trepça’89 2 - 1
13 September, 2017 Liria Drita 2 - 0
13 September, 2017 Drenica Prishtina 1 - 1
13 September, 2017 Besa Flamurtari 2 - 0
12 September, 2017 Feronikeli Llapi 0 - 0
Shiko të gjitha rezultatet

Rezultatet Java 5

Data Vendasi Mysafiri Rezultati
17 September, 2017 Drita Drenica 3 - 0
17 September, 2017 Trepça’89 Gjilani 1 - 2
17 September, 2017 Vëllaznimi Feronikeli 0 - 0
16 September, 2017 Flamurtari Liria 0 - 0
16 September, 2017 Llapi Besa 2 - 0
16 September, 2017 Prishtina Vllaznia 2 - 1
Shiko të gjitha rezultatet

Rezultatet Java 6

Data Vendasi Mysafiri Rezultati
24 September, 2017 Vllaznia Drita 0 - 4
23 September, 2017 Besa Liria 2 - 0
23 September, 2017 Gjilani Prishtina 0 - 0
23 September, 2017 Drenica Flamurtari 4 - 1
23 September, 2017 Llapi Vëllaznimi 2 - 0
22 September, 2017 Feronikeli Trepça’89 0 - 1
Shiko të gjitha rezultatet

Rezultatet Java 7

Data Vendasi Mysafiri Rezultati
27 September, 2017 Prishtina Feronikeli 0 - 0
27 September, 2017 Drita Gjilani 1 - 1
27 September, 2017 Trepça’89 Llapi 3 - 1
27 September, 2017 Flamurtari Vllaznia 2 - 1
27 September, 2017 Liria Drenica 1 - 0
27 September, 2017 Vëllaznimi Besa 1 - 0
Shiko të gjitha rezultatet

Rezultatet Java 8

Data Vendasi Mysafiri Rezultati
2 October, 2017 Feronikeli Drita 1 - 1
2 October, 2017 Gjilani Flamurtari 1 - 0
1 October, 2017 Vëllaznimi Trepça’89 0 - 0
1 October, 2017 Llapi Prishtina 3 - 0
1 October, 2017 Vllaznia Liria 0 - 0
1 October, 2017 Besa Drenica 0 - 2
Shiko të gjitha rezultatet

Rezultatet Java 9

Data Vendasi Mysafiri Rezultati
11 October, 2017 Liria Gjilani 0 - 0
11 October, 2017 Drita Llapi 3 - 1
11 October, 2017 Trepça’89 Besa 3 - 0
11 October, 2017 Flamurtari Feronikeli 2 - 2
11 October, 2017 Drenica Vllaznia 1 - 0
11 October, 2017 Prishtina Vëllaznimi 1 - 0
Shiko të gjitha rezultatet

Rezultatet Java 10

Data Vendasi Mysafiri Rezultati
15 October, 2017 Gjilani Drenica 2 - 1
15 October, 2017 Llapi Flamurtari 1 - 0
15 October, 2017 Trepça’89 Prishtina 0 - 2
15 October, 2017 Feronikeli Liria 0 - 1
15 October, 2017 Vëllaznimi Drita 1 - 1
15 October, 2017 Besa Vllaznia 3 - 1
Shiko të gjitha rezultatet

Rezultatet Java 11

Data Vendasi Mysafiri Rezultati
21 October, 2017 Prishtina Besa 4 - 0
21 October, 2017 Vllaznia Gjilani 0 - 0
20 October, 2017 Drenica Feronikeli 0 - 0
20 October, 2017 Liria Llapi 3 - 0
20 October, 2017 Drita Trepça’89 1 - 1
20 October, 2017 Flamurtari Vëllaznimi 0 - 3
Shiko të gjitha rezultatet

Rezultatet Java 12

Data Vendasi Mysafiri Rezultati
26 October, 2017 Besa Gjilani 0 - 0
26 October, 2017 Vllaznia Feronikeli 0 - 3
25 October, 2017 Drita Prishtina 0 - 0
25 October, 2017 Drenica Llapi 1 - 2
25 October, 2017 Flamurtari Trepça’89 2 - 2
24 October, 2017 Liria Vëllaznimi 2 - 2
Shiko të gjitha rezultatet

Rezultatet Java 13

Data Vendasi Mysafiri Rezultati
30 October, 2017 Feronikeli Gjilani 2 - 1
29 October, 2017 Drita Besa 2 - 0
29 October, 2017 Vëllaznimi Drenica 1 - 1
29 October, 2017 Trepça’89 Liria 2 - 0
29 October, 2017 Llapi Vllaznia 4 - 1
28 October, 2017 Prishtina Flamurtari 3 - 1
Shiko të gjitha rezultatet

Rezultatet Java 14

Data Vendasi Mysafiri Rezultati
5 November, 2017 Gjilani Llapi 2 - 0
5 November, 2017 Drenica Trepça’89 1 - 0
5 November, 2017 Flamurtari Drita 1 - 1
5 November, 2017 Besa Feronikeli 0 - 5
5 November, 2017 Vllaznia Vëllaznimi 1 - 2
5 November, 2017 Liria Prishtina 1 - 0
Shiko të gjitha rezultatet

Rezultatet Java 15

Data Vendasi Mysafiri Rezultati
18 November, 2017 Drita Liria 4 - 3
18 November, 2017 Trepça’89 Vllaznia 2 - 0
18 November, 2017 Flamurtari Besa 3 - 1
18 November, 2017 Prishtina Drenica 0 - 2
18 November, 2017 Vëllaznimi Gjilani 0 - 0
18 November, 2017 Llapi Feronikeli 1 - 1
Shiko të gjitha rezultatet

Rezultatet Java 16

Data Vendasi Mysafiri Rezultati
23 November, 2017 Vllaznia Prishtina 0 - 2
22 November, 2017 Drenica Drita 0 - 0
22 November, 2017 Liria Flamurtari 2 - 0
22 November, 2017 Feronikeli Vëllaznimi 3 - 0
22 November, 2017 Besa Llapi 1 - 6
22 November, 2017 Gjilani Trepça’89 0 - 0
Shiko të gjitha rezultatet

Rezultatet Java 17

Data Vendasi Mysafiri Rezultati
27 November, 2017 Prishtina Gjilani 2 - 1
26 November, 2017 Drita Vllaznia 3 - 0
26 November, 2017 Trepça’89 Feronikeli 0 - 0
26 November, 2017 Flamurtari Drenica 1 - 2
25 November, 2017 Liria Besa 3 - 0
25 November, 2017 Vëllaznimi Llapi 0 - 3
Shiko të gjitha rezultatet

Rezultatet Java 18

Data Vendasi Mysafiri Rezultati
3 December, 2017 Gjilani Drita 0 - 0
3 December, 2017 Besa Vëllaznimi 1 - 2
3 December, 2017 Llapi Trepça’89 0 - 0
2 December, 2017 Feronikeli Prishtina 0 - 0
2 December, 2017 Vllaznia Flamurtari 2 - 0
2 December, 2017 Drenica Liria 1 - 0
Shiko të gjitha rezultatet

Takimet - Java 19

Data Vendasi Mysafiri Ora
24 February, 2018 Drenica Besa 13:00
24 February, 2018 Liria Vllaznia 13:00
24 February, 2018 Flamurtari Gjilani 13:00
25 February, 2018 Trepça’89 Vëllaznimi 13:00
25 February, 2018 Prishtina Llapi 13:00
25 February, 2018 Drita Feronikeli 13:00

Takimet - Java 20

Data Vendasi Mysafiri Ora
3 March, 2018 Vëllaznimi Prishtina 13:00
3 March, 2018 Besa Trepça’89 13:00
3 March, 2018 Feronikeli Flamurtari 13:00
3 March, 2018 Llapi Drita 13:00
4 March, 2018 Gjilani Liria 13:00
4 March, 2018 Vllaznia Drenica 13:00

Takimet - Java 21

Nuk ka ndeshje më shumë të planifikuara.

Takimet - Java 22

Nuk ka ndeshje më shumë të planifikuara.

Takimet - Java 23

Nuk ka ndeshje më shumë të planifikuara.

Takimet - Java 24

Nuk ka ndeshje më shumë të planifikuara.

Takimet - Java 25

Nuk ka ndeshje më shumë të planifikuara.

Takimet - Java 26

Nuk ka ndeshje më shumë të planifikuara.

Takimet - Java 27

Nuk ka ndeshje më shumë të planifikuara.

Takimet - Java 28

Nuk ka ndeshje më shumë të planifikuara.

Takimet - Java 29

Nuk ka ndeshje më shumë të planifikuara.

Takimet - Java 30

Nuk ka ndeshje më shumë të planifikuara.

Takimet - Java 31

Nuk ka ndeshje më shumë të planifikuara.

Takimet - Java 32

Nuk ka ndeshje më shumë të planifikuara.

Takimet - Java 33

Nuk ka ndeshje më shumë të planifikuara.