Vëllaznimi do të luajë kundër Dritës në Gjilan. Në çerekfinale zhvillohet vetëm një ndeshje dhe data e përcaktuar për ta luajtur atë është ajo e 7 marsit.

Klubet që kalojnë tutje do të kenë mundësi në gjysmëfinale t’i zhvillojnë nga dy ndeshje./radiogjakova/

4037 shikime total 4 shikime sot

Lini një Përgjigje