FC Vëllaznimi edicionin që e lam pas e përfundoi në menyrën më të mirë të mundshme, duke u rënditur në vendin e parë me pikë të barabarta me Flamurtarin.

Pas përfundimit të Ligës së Parë Vëllaznimi menjëher mendoi për sezonin 2017/2018, ku  pozita si Kryetrajner iu besua Ismet Musnishit dhe më pas përforcimi i ekipit me 8 lojtarë.

Vëllaznimi stërvitjet i filloi me datën 1 korrik ku gjithçka deri me sot kaloi me sukses, dhe tani më gjithça është gati për edicionin e ri.

Java e parë do të luhet të dielën me 20/08/17 në Stadiumin e Qytetit në Gjakovë dhe do të jetë derbi i rrafshit të dukagjinit.

Java e Parë

Nuk ka ndeshje më shumë të planifikuara.
Shikoni të gjitha takimet
400 shikime total 1 shikime sot

Lini një Përgjigje