KF Vëllaznimi pasi ka luajtur ndeshjen e parë të Kupës së Kosovës në gjysmëfinale ndaj KF Drenices në Skenderaj ku arriti të nxjerr 1 pikë nga kjo ndeshje, tani Vëllaznimi dhe Drenica këtë fund javë do të takohen në Gjakovë në kuadër të javës XXVI të Vala SuperLigës së Kosovës.

Vëllaznimi gjindet në vendin e 9 me 32 pikë kurse Drenica me 4 pikë më shumë në vendin e 8.

E Dielë: 08/04/2018
Ora: 14:00
Stadiumi i Qytetit-Gjakovë

Gjyqtarë: Genc Nuza, Fatlum Berisha, Bekim Rama, Visar Kastrati

#EJAEDHETI
#VËLLAZNIMIJONË

2144 shikime total 2 shikime sot

Lini një Përgjigje