KF Vëllaznimi e ka filluar sezonin pranveror me një disponim dhe sukses te mirë, sezonin pranveror në 5 ndeshjet e luajtura Vëllaznimi ka arritur 3 barazime 1 fitore  dhe 1 humje.. si dhe eliminoi KF Driten nga Kupa e Kosovës dhe u kualifikua në gjysëmfinale.

Vëllaznimi këtë të diele do të takohet me KF Driten, me këtë loje që janë duke treguar lojtarët dhe angazhim maksimal besojmë që 3 pikë do të mbesin në Gjakovë që të largohet nga zona e barazhit.

E Diele: 18/03/2018
Ora: 14:00
Stadiumi i Qytetit – Gjakovë

#EJAEDHETI
#VAZHDOJME

3655 shikime total 2 shikime sot

Lini një Përgjigje