SPORT

Albutrint Morina rikthehet në Vëllaznim.

Albutrint Morina rikthehet në Vëllaznim. Mesfushori Gjakovar pas 4 viteve është rikthyer në vendlindje dhe ka nëshkruar kontratë me klubin kuq e zi për...
SPORT

FLORIM BERBATOVCI NE VËLLAZNIM.

KF Vëllaznimi ka arritur marrëveshje me qendër-sulmuesin Florim Bërbatovci. Bërbatovci është sulmues me përvoje të madhe në klubet: Prishtina, Liria, Llapi, Besa dhe së...
SPORT

FESTIM KRASNIQI Vishet kuq e zi.

Kemi kënaqësinë të ju prezantojmë me sulmuesin e krahut FESTIM KRASNIQI. Krasniqi ka arritur marrëveshje me klubin për sezonen 2021/22. Festimi me një përvojë...