SPORT

Urime Antonio Marku fejesën.

Dje ishte një ditë speciale për lojtarin tonë Antonio Markun. Stafi dhe lojtaret e klubit i urojnë fejesën Antonio Markut  duke ju deshiruar jetë...
SPORT

Sulmuesi Donati Toma vishet kuq e zi.

Sot në ambientet e klubit është arritur marrëveshja me Sulmuesin nga Shkodra Donati Toma, i cili sezonen e kaluar ishte pjesë e KS Burreli...
SPORT

Granit Begolli kryetrajner i KF Vëllaznimit.

KF Vëllaznimi ka arritur marreveshje me trajnerin Granit Begolli. Granit Begolli njifet si futbollist, drejtor sportiv dhe trajner. Në klub priten projekte të mëdha,...
SPORT

Zamir Vjerdha portier i Vëllaznimit

KF Vëllaznimi ka arritur marrëveshje me portierin, Zamir Vjerdha për sezonen 2021/22 Zamiri është 1.85m i gjatë, nga Shkodra, sezonen e kaluar ishte pjesë...
SPORT

Dardan Rogova rikthehet në Vëllaznim.

Dardan Rogova rikthehet në Vëllaznim. Sulmuesi Dardan Rogova sezonen pranverore ishte pjesë e KF Drenica në Superligë. Rogova Ka vendosur që sezonin 2021/22 ta...