Nacionaliteti
com Komore
Pozicion
Midfielder
Ekipi Aktual
Kangaroos
Seasons
2020/21

Ky është një shembull Lojtar. Si përdorues i ri i SportsPress-it, do të duhej të shkonit te pulti juaj të fshini këtë Lojtar dhe të krijoni Lojtarë të re për lëndën tuaj. Zbavituni!

Liga e Pare

SezoniClubGoalsAssistsYellow CardsRed CardsAppearancesWin RatioDraw RatioLoss RatioOwn Goals
2020/21Kangaroos000000000

Komentet janë të mbyllura.