Sot në zyret e FFK-së është hedhur shorti për Ligen e parë Grupi A, për sezonen 2020/21.

Java e parë:

Istogu – Liria
Vushtrria – A&N
Vëllaznimi – Dukagjini
Drenasi – Trepça
Malisheva – Onix

Shumica e lojtarëve që ishin pjesë e klubit në sezonen e kaluar kanë pranuar të vazhdojnë me klubin, që nga sot do t’ju lajmërojmë se kush ka qëndruar dhe do të fillojmë ti prezantojmë edhe transferimet e reja të lojtarëve.

#FORCAVËLLAZNIM

Lini një Përgjigje